BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Politike

Nuk është marrëveshja e 17 Majit, Jozefina Topalli tregon pazaret e Bashës me kryeminsitrin Rama

Nuk është marrëveshja e 17 Majit, Jozefina Topalli tregon pazaret

E ftuar në emisionin "Quo Vadis", Jozefina Topalli ka komentuar marrëdhëniet mes kryedemokratit Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama.

 “Por kemi histori edhe më të vona, ndërkohë që ne e luftonim si grup parlamentar krimin në parlament dhe merrnim dhe kërcënime, ne bënim betejat me kryeministrin Rama ndërkohë që kryetari i bashkisë së asaj kohe i jepte leje zotit Basha për të çuar katet sipër."-tha Topalli.

 

Më të lexuarat