BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Politike

"Nuk është momenti për...", deputeti i njohur parashikon fatin e PD-së dhe jep zgjidhjen për rimëkëmbjen e opozitës

"Nuk është momenti për...", deputeti i njohur

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji deklaroi se nuk do të garojë për drejtimin e PD-së nëse kjo e fundit nuk është e bashkuar.

“Nuk është momenti për të marrë funksione personale, është momenti për të lëshuar gjithsecili egoja e vet, ambiciet e veta apo nga pozicionet e veta për të bërë të mundur bashkimin e demokratëve. Nuk është momenti që të merren pozicione momentale që nuk është se kanë ndonjë peshë në raport me politikën,” – u shpreh Salianji.

Ndërkohë sa i takon rikthimit të Bashës në krye të PD-së, deputeti u shpreh kategorikisht kundër duke kujtuar se ai është një humbës sistematik i cili nuk ka pasur sukses në asnjë nga mundësitë që i është dhënë. Salianji tha se nuk ka pasur asnjë komunikim me të.

Ndërkohë, për marrëdhëniet me kolegët, Salianji tregoi se ruan marrëdhënie korrekte me Gazment Bardhin. Ndërkohë, Jorida Tabaku dhe Sali Berisha, ai u shpreh se e kanë uruar për fitoren në Kavajë.

 

Më të lexuarat