BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Politike

Nuk është Sali Berisha, Topalli flet me emra: Ja kush vendos në PD!

Nuk është Sali Berisha, Topalli flet me emra: Ja kush vendos në

Jozefina Topalli deklaroi këtë të hënë në emisionin “Quo Vadis” se ai që vendos në Partinë Demokratike është kunati i Lulzim Bashës.

 Por, gjatë kohës që Topalli ka qenë pjesë e PD-së dhe drejtohej nga Lulzim Basha, a ka qenë kjo parti  nën trysninë e “kunatit”.

“Ju jeni gazetare dhe e keni ndjekur atë periudhë jetën politike, nëse ju do më thoni një moment që unë të jem pajtuar me partinë e kunatit unë do t’ju kërkoja ndjesë.  Ajo është e pranishme prej shumë kohësh, sot është vendimtare.”