BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Politike

Nuk i kishte ndodhur kurrë ndonjëherë në emision 'live', Ylli Rakipi përballet me të PAPRITURËN, pamjet po thyejnë rrjetin

Nuk i kishte ndodhur kurrë ndonjëherë në emision

Moderatori Ylli Rakipi teksa po intervistonte deputetin e opozitës së re Selami Jenisheri është përballur me një të papritur.

Deputeti Jenisheri po fliste për zgjedhjet, kur për një moment fiken dritat për disa sekonda në studio.

Rakipi ndërhyn menjëherë dhe shpjegon se ka rënë automati për shkak se energjia është shumë e dobët.

Ky fragment nga emisioni po bën xhiron në rrjetet sociale.

Ndiqni VIDEON:

Më të lexuarat