BREAKING NEWS

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja cilit koalicion do t’i bashkohet për zgjedhjet e 25 prillit

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja
x

Politike

Nuk ka lidhje me politikën/ Ministrja Elisa Spiropali i lë të gjithë pa fjalë, si kurrë më parë zbulon talentin e saj të ‘fshehtë’ (VIDEO)

Nuk ka lidhje me politikën/ Ministrja Elisa Spiropali i lë të

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali i ka suprizuar të gjithë me videon që ka shpërndarë ditën e sotme në Instagram.

Spiropali ka zbuluar për herë të parë talentin e saj të fshehur dhe nuk ka të bëjë me politikën. Ajo na tregon se nuk është vetëm një politikane e zonja, por di mjaft mirë edhe të kërcejë.

Spiropali shfaqet krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, ajo shfaqet kërcyer mes disa të rinjve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elisa Spiropali (@elisa.spiropali)

Më të lexuarat