BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Politike

“Nuk kam fjalë për gjuhën e turpshme”, kryeministri Rama del me reagimin e fortë: Sulmojnë ende pa nisur gara!

“Nuk kam fjalë për gjuhën e turpshme”, kryeministri

Pas akuzave të shumta të PD në lidhje me projektin e aksit Milot Fier, kryeministri Rama ka reaguar ashpër përmes një postimi në Twitter.

“Nuk kam fjalë për gjuhën e turpshme të atyre që duan të qeverisin Shqipërinë e sulmojnë me fjalët më të ulëta projektin Milot-Fier ende pa nisur mirë gara ndërkombëtare!Këta që fjalën e vjedhje e kanë në majë të gjuhës për çdo punë,si duket vetëm kanë vjedhur kur qeverisnin.”, shkruan Rama.