BREAKING NEWS

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën lëvizjen e parë si President i SHBA-ve: Nuk duhet të humbasim kohë!

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën
x

Politike

“Nuk ma merrte mendja që do të gëzohesha kaq shumë”, deputeti Eljo Hysko shërohet nga COVID-19, i vëllai publikon mesazhin prekës

“Nuk ma merrte mendja që do të gëzohesha kaq

Deputeti Eljo Hysko është shëruar nga koronavirusi. Lajmin për shërimin e tij e ka dhënë i vëllai, moderatori dhe këngëtari i njohur, Turjan Hysko. 

Ky i fundit me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, ka bërë me dije se Elio ka rezultuar negativ pas tamponit të bërë. 

“Nuk ma merrte mendja që do të gëzohesha kaq shumë kur të më etiketonin vëllain si “negativ”,“-shkruan moderatori. 


Hysko u infektua me COVID-19 më 28 korrik, bashkë me kolegët e tjerë, Enver Roshi dhe Ralf Gjonin. Të tre munguan në seancën e fundit plenare për këtë sesion parlamentar. 

“Nuk ma merrte mendja që do të gëzohesha kaq