BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju, qeshni!

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju,
x
BREAKING NEWS

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që 'Rithemelimi' dërgoi në KQZ (FOTO)

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që
x
BREAKING NEWS

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”, zbulohet komunikimi pak minuta para vrasjeve (Video)

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”,
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja cila ishte lidhja e ish agjentit të FBI-së me Agron Nezën

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja
x
BREAKING NEWS

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për shpalljen time non-grata

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për
x
BREAKING NEWS

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë në Gramsh

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen e rëndësishme me këtë vend

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë gjahu, më pas shkoi tek vëllai i tij dhe...

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë
x

Politike

Nuk ndalen përplasjet, deputeti i PD-së akuza të forta Alibeajt: Vegël që përdoret nga Rama

Nuk ndalen përplasjet, deputeti i PD-së akuza të forta Alibeajt:

Deputeti i PD-së, Luan Baçi, e ka cilësuar deputetin Enkelejd Alibeaj si një vegël që po përdoret nga Edi Rama dhe që ka dobësuar zërin e opozitës në Parlament.

Baçi tha në emisionin “Zona Zero” se PD-ja duhet t’i tregojë Alibeajt dhe grupit të këtij të fundit që të mos zhdukin pluralizmin.

“Enkelejd Alibeaj është një vegël që përdoret nga Edi Rama. Nëse nuk do të kishte një ndërhyrje të Edi Ramës në gjykatë, sot në Parlament do të kishte një zë të fortë. Sot në parlament ekziston një pseudoopozitë ku del Alibeaj dhe flet si kryetar i grupit parlamentar.

Ne duhet t’i tregojmë atyre që të mos zhdukin pluralizmin”, theksoi ai.

 

Më të lexuarat