BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri në Krujë, dyshohet për viktima

Të shtëna me armë zjarri në Krujë, dyshohet për
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Politike

Nuk ndalet Erion Braçe, nxjerr videon: Ore më thoni, çfarë duhet të bëjë që të më dëgjojë qeveria

Nuk ndalet Erion Braçe, nxjerr videon: Ore më thoni,

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, ka risjellë në vëmendje problematikën e vaditjes në Divjakë.

Ai thotë se e ka ngritur këtë shqetësim që në muajin mars në Kuvend, duke shtuar se sot Lushnja e Divjaka kanë nevojë emergjente për ujë, pasi rezervuari po vjen drejt shterimit.

Postimi i i plotë:

ME GOLF, NE MARS, BALLE PER BALLE:

MERR MASA PER VADITJEN NE KORRIK E GUSHT NE MYZEQE!

MARS, PRILL, MAJ, QERSHOR, KORRIK, LALALA TRALALA, FILM ATY E FILM KETU;

SOT LUSHNJA E DIVJAKA NE EMERGJENCE VADITJE!

Rezervuari i Thanes ne kuoten 28 dhe ALARM I KUQ PER VADITJEN!

Ne MARS, kerkova specifikisht:

NJE MARREVESHJE KONKRETE ME HISROCENTRALIN E BANJES-DIGA E FUNDIT MBI DEVOLL PARA SE UJI TE HYJE NE THANE!

E vrau mendjen kush?

Lalala Tralala Lalala dhe asgje!

Tani i bejne letra njeri tjetrit por uje qe hyn ne Thane nuk ka!

Po tani cte bejme?

Ore me thoni, cfare duhet te bej qe kjo, keta te degjojne e bejne gjerat e duhura pa i bere dem bujqve?

MBASE E KAM UNE GABIM, E KETA ME TE TYREN E KANE MIRE!

 

Më të lexuarat