BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Politike

Nuk ndalet kryeministri Rama, publikon pamjet nga premtimi i radhës i mbajtur nga qeveria e tij (FOTO)

Nuk ndalet kryeministri Rama, publikon pamjet nga premtimi i radhës i

Kryeministri Edi Rama gjatë mandatit të dytë qeverisës premtoi se do t’i ndryshojë tërësisht pamjen shëndetësisë në vendin tonë.

Premtim që dëshmon nga dita në ditë se është mbajtur dhe falë ndërhyrjes së qeverisë së tij, tashmë kemi një sistem shëndetësor me standarte europiane.

Mëngjesin e sotëm Rama ka publikuar disa pamje nga rehabilitimi i parkut të Mbretëreshës Geraldinë në Burrel.

“MIRËMËNGJES

dhe me rehabilitimin e parkut të Mbretëreshës Geraldinë në Burrel, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama krahas fotove.

Nuk ndalet kryeministri Rama, publikon pamjet nga premtimi i radhës i

Më të lexuarat