BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Politike

Nuk ndalet kryeministri Rama, publikon pamjet nga projekti i rëndësishëm në vendin tonë (VIDEO)

Nuk ndalet kryeministri Rama, publikon pamjet nga projekti i

Kryeministri Edi Rama ka ndarë pak çaste më parë në rrjetet sociale pamje nga rindërtimi i lagjes ‘5 maji’, e cila u dëmtua nga tërmeti i 26 nëntorit të vitit 2019.

ka publikuar pamjet nga lagjia nr.5 të ndërtuar pas tërmetit të 26 nëntorit. Rama shkruan se në total lagjia ka 3500 apartamente për 11 mijë banorë dhe 5 objekte publike.

“Lagjia 5 maji në kantierin e Rilindjes pas tërmetit. ***3500 apartamente për 11 mijë banorë, 5 objekte publike ndër të cilat edhe godina e përbashkët e tatime-doganave, 3 objekte arsimore, një shkollë profesionale, si edhe qendra franceze e edukimit të Teknologjisë Digjitale për rininë “ECOLE 42”, shkruan Rama.

Më të lexuarat