BREAKING NEWS

“Rama përfundon në burg nëse...”, Spartak Ngjela nxjerr skenarin tronditës, zbulon kush e ka ‘fundosur’ Ilir Metën

“Rama përfundon në burg nëse...”, Spartak Ngjela
x

Politike

Nuk ndalet Rama, nxjerr foton e Bashës dhe të kryeministrit italian: Pa koment

Nuk ndalet Rama, nxjerr foton e Bashës dhe të kryeministrit italian:

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish pas deklaratës së kryedemokratit Luzlim Basha. Ai ka krahasuar deklaratën e tij me atë te kryeministrit italian Giuseppe Conte, me ate te kreut të PD.

Kujtojmë që pak më parë e krahasoi deklaratën e Bashës me qëndrimin e Presidentit të Këshillit Europian Donald Tusk.