BREAKING NEWS

Plazhi nis nga 1 qershori, ja vendet ku do të jenë çmimet më të kripura në Shqipëri, kreu i Unioni Turistik Shqiptar shpërthen ndaj Ramës: Absurde dhe e pazbatueshme

Plazhi nis nga 1 qershori, ja vendet ku do të jenë çmimet
x

Politike

Nuk ndalet Rama pas vendimit negativ për Shqipërinë: Kush nuk e kupton, nuk di çfarë është në lojë!

Nuk ndalet Rama pas vendimit negativ për Shqipërinë: Kush nuk e

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar vendimin negativ të marrë në Këshillin Evropian për Shqipërinë.

“Bashkimi Evropian ka nevojë për Ballkanin Perëndimor, apo Evropën Juglindore, po aq sa Evropa Juglindore ka nevojë për Bashkimin Evropian. Ata që nuk e kuptojnë këtë nuk kuptojnë mirë çfarë është në lojë, apo cilat janë sfidat e sotme dhe të së ardhmes”, tha Rama.

 

Më të lexuarat