Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk përmbahet Basha dhe kërkon fajtorin e radhës, sulmon hapur mediat: ‘Top Channel’ është zhytur fare, ndërsa ‘Tv Klan’ është.... 

Postuar: 25/06/2019 - 11:44

"Zgjedhjet e 30 qershorit nuk do të lejohen, nuk do të pranohen, nuk do të njihen", kështu u shpreh në një prononcim për mediat kreu i PD, Lulizm Basha.

"Ku e ke marrë këtë informacionin? Në cilat media? Natyrisht që është një prodhim i mercenarëve politikë të Edi Ramës është një mashtrim total.

Aleanca e qytetarëve është në këmbë shumë prej tyre kanë dalë publikisht, ndonëse shumë media i censurojnë.  Nëse ju lenë pronarët ti shikoni se asnjë nga mediat, nuk e pasqyrojnë, veglat qorre të Edi Ramës, Klan dhe Top Channel. Top është zhytur fare, ndërsa Tv Klan është treguar më i zgjuar e ka transmetuar", tha Basha. 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/11/2019 - 00:05

Ministri i brendshëm Sandër Lleshaj  është përplasur sërish me gazetaren Klodiana Lala në emisionin Opinion.Gazetarja i kërkoi llogari ministrit për një listë me oficerë të policisë të inkriminuar, ndërsa zoti Ll

Postuar: 11/11/2019 - 23:37

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka deklaruar se prej kohësh po punohet për ndryshimin e legji

Postuar: 11/11/2019 - 23:10

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj e thotë me bindje të plotë krimi po humbet terren çdo ditë e

Postuar: 11/11/2019 - 22:59

Kryeministri Edi Rama tha se pas marrëveshjes së “Shengenit Ballkanik” në Shqipëri do

Postuar: 11/11/2019 - 22:52

Procesi i përzgjedhjes së anëtarëve është përfshirë nga një debat i ashpër mes palëve politike, p

Postuar: 11/11/2019 - 22:34

Kreu i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja u shpreh se  senëse dy anëtaret Elsa Toska dhe Fion

Postuar: 11/11/2019 - 22:21

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zbuluar arsyen pse shkoi në Bejrut ditët kur po shpëtohej 11-