BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x
BREAKING NEWS

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të ‘Shëndetësisë’

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të
x
BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x

Politike

Nuk përmbahet Evi Kokalari, shpërthen keq ndaj Kryesisë së PD-së dhe lëshon thirrjen urgjente: Duhet t’i kthejmë...

Nuk përmbahet Evi Kokalari, shpërthen keq ndaj Kryesisë së

Aktivistja Evi Kokalari ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale, pas debatit që zhvilloi mbrëmjen e djeshme deputetja Grida Duma me analistin Andi Bushati, për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe bashkëpunimit të PD-së me Ambasadën Amerikane.

Kokalari shkruan se Ambasada Amerikane po i trajton si ‘mbeturina’ ata që kanë mbetur në Kryesinë e PD-së dhe bën thirrje që t’i rikthehet dinjiteti partisë.

Postimi i plotë:

"PD-ja ka qënë vetëm njëhere me Amerikën, për ti ngulur thikën Sali Berishës" - Bravo Andi Bushati

P.s. Ambasada Amerikane po i trajton si "garbage" këta që kanë ngelur në Kryesinë e PD-së, ashtu siç e meritojnë.

Duhet t'i kthejmë dinjitetin PD-së!

Më të lexuarat