Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk përmbahet Petrit Vasili: Mbyllni gojën se na e shpifët!

Postuar: 21/04/2019 - 20:10

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, shkruan se Edi Rama ka marrë nga Parlamenti i Holandës 108 shuplaka. Më tej Vasili e krahason Ramën me Kruyeministrin e Kosovës, Ramush Haradinajn, i cili sipas tij ka marrë 105 duartrokitje nga i njëjti institucion.

Reagimi

Edi Rama mori 108 shuplaka ne Holande,Ramush Haradinaj mori 105 duartrokitje!!!

Nje batalion budallenjsh te qeverise,te medias pa atdhe dhe te injorances, qe lemeris dynjane po komentojne Holanden politike dhe vendimin e saj per vizat e Shqiperise dhe per 108 votat e saj per kete vendim.

Po na tregojne per ekstremistet,racistet,
armiqte holandeze,qe kane probleme mes vedi dhe ne fund e hengri qeveria e Edi Rames.

Por po keta holandeze te po atij parlamenti me 105 vota votuan per vizat ne favor te Kosoves dhe kunder kerkeses per te penguar liberalizimin e vizave te saj.

Eshte e qarte!!

Qeveria e Edi Rames mori 108 shuplaka ne parlamentin Holandez,ndersa qeveria e Ramush Haradinaj mori 105 duartrokitje po ne ate parlament.

Ja kjo eshte diferenca!!

Ndaj mbyllni gojen se na e shpifet!!!

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/08/2019 - 20:00

Bashkia Tropojë është fituar nga Rexh Byberi, i cili mori zyrtarisht detyrën javën e shkuar pas konstituuimit të këshillit dhe betimit të Byberit para tij.

Postuar: 22/08/2019 - 18:07

Prefekti i Qarkut të Shkodrës, Çesk Millja i është drejtuar me një shkresë zyrtare Kreut të Shtet

Postuar: 22/08/2019 - 17:46

Pas Elia Zaharisë, kryeministri Rama publikoi qëndrimin e regjisorit Qëndrim Rijani, i cili

Postuar: 22/08/2019 - 16:10

Ish-kreu demokrat në Kukës, një nga kritikët e fortë të Lulzim Bashës, Ibsen Elezi, ka reaguar li

Postuar: 22/08/2019 - 15:00

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka filluar të afrojë pranë vetes Greqinë.

Postuar: 22/08/2019 - 14:55

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka reaguar lidhur me ngjarjen e para 1 jave në Porto Palermo,

Postuar: 22/08/2019 - 14:36

Kreu i PD, Lulzim Basha mbajti sot një deklaratë për mediat pas takimit me ambasadorin e ri gjerm