BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Politike

Nuk pritej! Moderatorja e njohur e Top Channel kandidon për deputete e PD, zbulohet në cilin qark do të jetë

Nuk pritej! Moderatorja e njohur e Top Channel kandidon për deputete e PD,

Moderatorja Oriela Nebiaj kthehet në Partinë Demokratike për të kandiduar për deputete në zgjedhjet e 25 Prillit. Në listën paraprake të zbardhur renditet e 18 në listën e Tiranës ndërmjet Ivi Kasos dhe Gentjan Strazimirit.

Nebiaj ka qenë më herët zëdhënëse e Partisë Demokratike dhe kandidate për drejtimin e FRPD-së përballë Belind Këlliçit.

Më të lexuarat