Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Nuk shpëton dot", qytetarët zbulojnë çfarë fshihet pas sulmeve të ashpra të Sali Berishës

Postuar: 16/06/2019 - 12:59

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se në zonën e Dhërmiut tani mund të futesh vetëm duke nxjerrë kartën e identitetit dhe duke plotësuar kushtin se aty mund të rrish vetëm 30 minuta e asnjë sekondë më shumë.

Pas kësaj akuza të shumta janë drejtuar nga qytetarët në adresë Sali Berishës.

Ata kanë “shpërthyer”, në rrjetin social të Berishës, duke u shprehur se të gjitha këto ish-kryeministri po i bën nga frika e SPAK-ut.

KOMENTET

Lere rehat popullin o i humbur. Do japesh llogari per krimet qe ke bere. Nuk shpeton dot. Erdhi SPAKU

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2019 - 13:19

Ish-deputeti Endrit Braimllari, Sekretar i Përgjithshëm i LSI-së, akuzoi Kryeministrin Edi Rama se ka urdhëruar policinë për të ushtruar terror mbi banorët e Unazës se Re.

Postuar: 23/07/2019 - 12:26

Kryetari i PD, Lulzim Basha, deklaroi nga Tropoja se qeveria ka diskriminuar bashkitë e veriut pë

Postuar: 23/07/2019 - 12:20

Nenkryetari i Partisë Demokratike Edmond Spaho deklaroi se opozita do të vijojë protestat si rrug

Postuar: 23/07/2019 - 12:10

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë dhënë dje një mesazh shumë të qartë për të gjithë pushtetarë

Postuar: 23/07/2019 - 11:27

Ish-deputeti i PD, Tritan Shehu përmes një statusi në “Facebook” shprehet se procesi

Postuar: 23/07/2019 - 11:07

OSBE i ka dërguar një letër kryeministrit Edi Rama në lidhje me paketën anti shpifje për të rishi