BREAKING NEWS

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm për taksën ndaj Serbisë, ja çfarë u vendos dhe kur do hyjë në fuqi

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm
x

Politike

Numri dy i PS publikon fotot me kryeministrin Rama dhe ka një ftesë për të gjithë

Numri dy i PS publikon fotot me kryeministrin Rama dhe ka një ftesë

Kryeministri Edi Rama vizitoi dje qytetin e Bleshit, i cili gjatë qeverisjes së Rilindjes është transformuar duke u shndërruar në një atraksion të preferuar turistik.

Ndërkohë që Rama shprehu komplimentat e tij këtë qytete dhe iu bëri ftesë të gjithëve ta vizitojnë, mëngjesin e sotëm, numri 2 i PS, Taulant Balla ka shpërndarë në rrjetet sociale disa foto nga kjo vizitë e kryeministrit.

Sikurse Rama, edhe Balla iu bën ftesë të gjithëve që të vizitojnë destinacionin e rilindur turistik.

“Mirmëngjes dhe me këto fotografi nga Belshi turistik ju ftoj ta vizitoni këtë destinacion të rilindur turistik”, shkruan Balla.