BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Politike

Nxehet debati në studio/ Ministri i Ramës shpërthen ndaj Voltana Ademit dhe ekspertit: S’ju mbaj dot të dyve përnjëherë

Nxehet debati në studio/ Ministri i Ramës shpërthen ndaj Voltana

Ministri i Turizmit Blendi Klosi është përplasur ashpër me kryebashkiaken e Shkodrës Voltana Ademi dhe ekspertin e ekonomisë, Dritan Shano.

Në momentin që Klosi fliste, ndërhynin dy të ftuarit e tjerë. Kjo bëri që ministri të shpërthente duke thënë se të qetësoheshin se ai nuk i mbante dot të dy përnjëherë.

Pjesë nga debati

Blendi Klosi: Po ta them pra ta them se nuk ju mbaj dot të dyve për njëher…

Voltana Ademi: Në Shkodër s’ka pasur bare tre-katër katëshe…

Blendi Klosi: Ore po ju s’të lini të flasësh, u në se kam problem por edhe publiku duhet të kuptojë ndonjë gjë nga këto që flasim…

Voltana Ademi: Po, po

Dritan Shano: Vazhdoni, përgjigjuni…

Më të lexuarat