BREAKING NEWS

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të reformës në drejtësi, Meta-Berisha dyshja më e shqetësuar

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të
x

Politike

‘Nxehet’ Rama me qytetarin: PopulIit i merr të keqen! Të jep ujë në bisht të lugës ty dhe të gjithë të “mençurve”...

‘Nxehet’ Rama me qytetarin: PopulIit i merr të keqen! Të

Kryeministri Edi Rama pasi zhvilloi ditën e sotme një konferencë me gazetarët për ekonominë në vend, iu është përgjigjur edhe pyetjeve të qytetarëve në rrjetin e tij social Facebook.

Një komentues i drejtohet Ramës duke i thënë se nuk duhet të tallet me popullin e se ekonomia ka rënë. Rama i kthehet duke i thënë se popullit duhet t’ja marrë të keqen se ky popull i jep ujë në bisht të ligës.

Replikat

Komentuesi: Mos u tallni me popullin se lat nam .Kur evropa thote qe ka rene ekonomia ne vendet e tyre imahjino se çfare behet ne shqiperi .Vetem nje popull budall mund tju bedonte ju si qeveri si dhe opoziten qe pretendon qe do vijne ne pushtet .Jeni cope cope .

Edi Rama: Sipas teje po, por ne fakt jo dhe popullit “budalle” ti i merr te keqen, se ky popull te jep uje ne bisht te luges ty dhe te gjithe te “mencurve” qe e perqeshin!

Më të lexuarat