BREAKING NEWS

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja kontrollon makinat luksoze dhe ato me targa të huaja/ Çfarë ka ndodhur?

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja
x
BREAKING NEWS

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen dëshmia tronditëse nga SHBA, biznesmeni i njohur shqiptar rrëfen si e shpëtoi Arben Kraja

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e njerëzish ku dëmtohen interesat e SHBA, ai dhe Berisha i kanë sytë nga Ukraina, synojnë azil në Rusi

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e
x
BREAKING NEWS

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike, FBI-CIA-DASH bashkëpunim me Thesarin për aferat e emrave në listën e zezë, ja raporti

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike,
x
BREAKING NEWS

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet vendore, nuk ankimoi në Gjykatën Kushtetuese paligjshmërinë e 30 qershorit

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet
x
BREAKING NEWS

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi të butë në Tiranë, procedurat si veprohet

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi
x
BREAKING NEWS

“Ai ka video të ngjarjeve kriminale”/ Klodiana Lala nxjerr informacionet ‘bombë’ dhe zbulon kush e ka takuar: Më erdhi me 3 makina të blinduara! Ja ku i ruan pamjet!

“Ai ka video të ngjarjeve kriminale”/ Klodiana Lala nxjerr
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha nxjerr foton ekskluzive për ngjarjen e bujshme kriminale dhe plas deklaratën e fortë: Në tavolinë me Ergys Dashin ishte edhe...

Artan Hoxha nxjerr foton ekskluzive për ngjarjen e bujshme kriminale dhe
x

Politike

“O Belind të lutem, të përgjërohem, mos ta bëjmë ashtu siç nuk flitet fare”, Roland Bejko përplaset keq me Këlliçin, ia thotë troç në mes të emisionit: Ky është një puç!

“O Belind të lutem, të përgjërohem, mos ta

Anëtar i Këshillit Kombëtar të PD, Roland Bejko u përplas sot me demokratin Belind Këlliçi teksa po diskutonin për zhvillimet më të fundit brenda PD-së.

Bejko i kundërshton Këllicin, duke i thënë se krizën ën PD nuk e filloi Basha por Berisha.

“ O Belind të lutem të përgjerohem mos ta bëjmë emisionin ashtu siç nuk flitet fare.

Krizën nuk e filloi Lulzim Basha por Berisha. Shkaku mund të ishte veprimi i Bashës. Ky është thjesht një puç institucional i organizuar nga Sali Berisha për të marrë drejtimin e partisë. Zgjedhjet për kryetar mbaruan. Sali Berisha kishte të drejtën të kandidonte për kryetar partie.

Berisha ka thënë që Lulzim Basha merr 20% nga Edi Rama. Le t’i vërtetojë këto”, shprehet Bejko.

Më të lexuarat