BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Politike

“O Bella ciao, ciao” Rama i 'ka zgjidhur hallet' e shqiptarëve edhe ja merr këngës në Tik Tok (VIDEO)

“O Bella ciao, ciao” Rama i 'ka zgjidhur hallet' e

Kryeministri i vendit Edi Rama ka vendosur të sfidojë veten e tij edhe në muzikë, siç duket të gjitha hallet e shqiptarëve janë zgjidhur dhe kjo ishte e fundit për t'u bërë. 

Në një video që ka publikuar vetë në profilin e tij në rrjetin social “Tik Tok”, kryeministri Rama shihet se këndon “Bela Ciao”, një prej hiteve të rikthyera përmes filmit “La casa de papel”.

Rama shihet teksa këndon krah këngëtarit Andi Stafuka, të cilin e përqafon pas performancës.Më të lexuarat