BREAKING NEWS

Marrëveshja për Zgjedhoren përfshin votën e emigrantëve? Ja si përgjigjet Damian Gjiknuri

Marrëveshja për Zgjedhoren përfshin votën e
x

Politike

“O lartmadhëria juaj, si gjithmonë nuk bëni 1 gjë të saktë”, qytetari i ankohet kryeministrit për aplikacionin e marrjes së lejes, Rama i kthen përgjigjen epike

“O lartmadhëria juaj, si gjithmonë nuk bëni 1 gjë

Nga ora 13:00 e ditës së sotme dhe deri të hënën  në orën  05.00 gjithçka do të jetë mbyllur.

Ndërkohë kryeministri Rama njoftoi dje se nga e hëna askush nuk del dot më në pazar, pa marrë lejen digjitale me e-mail ose telefon në emër të  familjes

Pas ankesave të qytetarëve Rama u ka sqaruar edhe një herë se leja e daljes duhet nga e hëna dhe jo për këto dy ditë.

‘O NJERËZ! APLIKACIONI PUNON DHE BËNI DURIM, LEJA E DALJES DUHET NGA E HËNA, JO NESËR! PRANDAJ ME QETËSI E ME DURIM DHE PAK MË TË VËMENDSHËM KUR LEXONI E DËGJONI NJOFTIMET, SE TË GJITHË TEK E TEK NUK I SQAROJMË DOT!’- shkruan Rama në postimin e tij.

Replika:

Komentuesi: O lartmadheria juaj, si gjithmon nuk beni 1 gje te sakt. A e keni parallogarit fluksin e njerzve?? Sigursht qe jo, prandaj ngec cdo app qe beni ju

Rama: nuk e di kush te tha te marresh ne tel, perkundrazi u tha qe nr e tel nuk jane gati akoma dhe do jene deri te henen! E dyta, ne mesojme nga gabimet po denglat e padurimit nuk i honepsim dot te them te drejten!

“O lartmadhëria juaj, si gjithmonë nuk bëni 1 gjë

Më të lexuarat