BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Politike

Oerd Bylykbashi: Ky është shpëtimi i vetëm i Partisë Demokratike

Oerd Bylykbashi: Ky është shpëtimi i vetëm i Partisë

Deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi u shpreh se foltoret e ish-kryeministrit Sali Berisha janë duke rienergjizuar PD-në dhe sipas tij kjo do të shpëtojë partinë nga të kthyerit në faltore.

“Lëvizja që po ndodh po prodhon një rienergjizim dhe është një fakt. E organizon Berisha marrin pjesë X apo Y ajo që shohim është që baza po lëviz në mënyrë pozitive.

Ajo që kam thënë është që mesa duket foltorja do të shpëtojë PD nga të kthyerit në një faltore. Faltore bosh sepse askush nuk shkon të rrëfehet, sepse drejt asaj po shkojmë. Mesa duket PD është te foltorja dhe nuk është te ndërtesa zyrtare te ngrehina. Por ku ka gjë më të mirë, organizimi nga poshtë sipër.

Është fat i madh që 31 vjet pas kjo po ndodh brenda PD dhe po mbledh përditë e më tepër më shumë faktor.

Nuk është përplasje mes individësh, është lëvizje ku anëtarët po tregojnë shpresë.”, u shpreh Bylykbashi i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”.

Më të lexuarat