BREAKING NEWS

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet i vdekur i riu në Elbasan

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet
x
BREAKING NEWS

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria, sinoptikanët në Greqi tregojnë dy qytetet shqiptare që do të përjetojnë temperatura ekstreme!

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit, ja çfarë po ndodh në spitale

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete
x
BREAKING NEWS

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë
x
BREAKING NEWS

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit
x
BREAKING NEWS

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim Basha jep paralajmërimin e fortë

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme vendore

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme
x
BREAKING NEWS

“Erdogan e do me çdo kusht miqësinë me Shqipërinë”, Spartak Ngjela zbulon arsyen dhe plas deklaratën e fortë: A do e lejojë Rama këtë?

“Erdogan e do me çdo kusht miqësinë me
x

Politike

Çoi në SPAK Lefter Kokën, Nano zbulon se çfarë fshihet pas lëvizjes së LSI

Çoi në SPAK Lefter Kokën, Nano zbulon se çfarë

Mustafa Nano e ka cilësuar si hakmarrje padinë e LSI për ish-ministrin Lefter Koka

Nano tha se nëse Koka do ishte pjesë e LSI kjo padi nuk do bëhej.

Pjesë nga intervista në MCN Tv

Zoti Nano, nje padi nga LSI per nje ish-ministrin e vet? Mund te flasim për një luftë brenda llojit apo nisjen e një lloj katarsis nga LSI?

Nano: Nuk mendoj se katarsisi duhet përjashtuar. Nëse Koka do ishte pjesë e LSI të gjithë e dimë që kjo padi nuk do bëhej. Ai iku dhe kandidoi për një parti tjetër dhe LSI doli shumë keq dhe unë mendoj se kjo është një hakmarrje. Nuk shoh gjë të keqe nga hetimi. Luftë brenda llojit nuk është.