BREAKING NEWS

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu nxjerr për herë të parë EMRAT: Do ketë prurje të reja!

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu
x

Politike

‘Oooo Zot, ooo LSI, leku letër në mendje e gojë’, Erion Braçe sulmon ashpër analistin e njohur

‘Oooo Zot, ooo LSI, leku letër në mendje e gojë’,

Zv.kryeministri Erion Braçe ka sulmuar analistin Artur Zheji  pasi ky i fundit foli për akuzat e PD-së se Partia Socialiste ka marrë të dhënat e qytetarëve të Tiranës dhe i ka ndarë në “të majtë” dhe “të djathtë”.

Zheji foli edhe për “patrionazhistët” e PS-së, ku u shpreh se këta persona janë spiunë, ndërsa ngriti pyetjen se kush i paguan këta “patronazhistë”.

Braçe në postimin e tij shprehet se Zheji është mësuar me lekë sepse veç te leku e ka mendjen, ndërsa shton se gazetari nuk di asgjë dhe nuk ia mban të akuzojë ndonjë.

Postimi i Erion Braçes:

Ha ha ha ha ha ha ha!! Po degjoj Artur Zhejin ne hedhje falli mbi “patronazhistin” e PS! Ha ha ha ha ha ha ha!! Ooooooo Zooot ooooo LSI! Degjojeni degjojeni: Patronazhisti eshte spiun! Ha ha ha ha ha ha ha!! Si ka mundesi qe budallalleku blihet me leke!!

Ha ha ha ha ha ha ha! Vijon Artur Zheji: Kush i paguan patronazhistin? E qarte, ai qe eshte mesuar me leke vec ke leku e ka mendjen! Ooooo Zoooot oooo LSI, leku leter ne mendje e goje. Shtet paralel thote eeeej! Thjesht sdi gje prej gjeje, sja mban te akuzoj kend, por flet ama!

Më të lexuarat