Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Operacionet në Shqipëri/ Deputeti i PD-së zbulon kokën e gjithë grupit: Ja ‘peshku i madh’ që nuk u arrestua

Postuar: 22/10/2018 - 18:49

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka tha se dosja për megaoperacionin që çoi në pranga 27 persona, është i sakatuar dhe cunguar, pasi është shmangur sipas tij, "peshku i madh", kryebashkiaku u Durrësit, Vangjush Dako.

“Gjushi dhe vetëm Gjushi është koka e këtij grupi që po mundohen të na e paraqesin si sukses. Kryetari i PD në mënyrë të drejtpërdrejt këtë linjë. PD i ka të gjitha informacionet që koka e këtij grupi është Vangjushi. Prokuroria së bashku me policinë e Agron Xhafës, e kanë sabotuar operacionin duke kapur vetëm gjysmën e grupit dhe kokën jo”, tha Noka.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 20:08

Deputeti i PS, Erion Braçe i njohur për polemikat që shkakton jo vetëm në Komisione, Kuvend apo edhe me batutat e tij, është vënë sërish në qendër të vëmendjes.

Postuar: 15/11/2018 - 18:27

Kryebashkiaku Erion Veliaj tha sot se tre policë kanë ngelur të plagosur nga protesta te Astiri.

Postuar: 15/11/2018 - 18:21

Gjykata Penale e Tiranës ka dënuar sot me 500 mijë lekgjobë për shpifje juristin Romo Kara, pas k

Postuar: 15/11/2018 - 18:14

Deputetet e PD i janë bashkuar protestës së banoreve të “Astirit”.

Postuar: 15/11/2018 - 17:47

Kryetarja e LSI la të hapur mundësinë për zhvillimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare së

Postuar: 15/11/2018 - 17:43

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi paralajmëroi gjatë një takimi me strukturat në Dibër se së sh

Postuar: 15/11/2018 - 17:02

Ditën e sotme, zëvendës ministri i Arsimit, Taulant Muka i ka paraqitur kryeministrit Edi Rama, k