BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Politike

Opozita dhe maxhoranca bien dakord, zbardhet çfarë u vendos sot në tryezën e përbashkët: Brenda 15 marsit të....(DOKUMENT)

Opozita dhe maxhoranca bien dakord, zbardhet çfarë u vendos sot

Ndërsa ka përfunduar tryeza e përbashkët e Reformës Zgjedhore, janë zbardhur edhe konkluzionet që palët kanë arritur. Një ndër pikat e tryezës, për të cilat palët janë dakordësuar, është që Reforma Zgjedhore të përfundojë jo më vonë se 15 marsi i vitit 2020.

Përfundimet:

Opozita dhe maxhoranca bien dakord, zbardhet çfarë u vendos sot