BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Politike

Opozita u kërkon të largohen nga Kuvendi, përgjigjet Taulant Balla: Mund ta ndërpresësh seancën kur 7 herë 7 të bëjnë 42

Opozita u kërkon të largohen nga Kuvendi, përgjigjet Taulant

Në replikë me deputetët e opozitës të cilët kërkojnë ndërprerjen e seancës me qëllim mbledhjen e grupit parlamentar, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla u shpreh se salla e kuvendit nuk mund të merret peng nga partitë politike.

“Kur 7 x 7 bëjnë 42 mund ta thuash ti. Kur çmohet nga drejtuesi i seancës apo me kërkesë të grupit parlamentar mund ta ndërpresë. Nuk mund të ndërpritet seanca 60 minuta. Nuk shkruhet asgjëkundi që mbledhjet të bëhen në këtë sallë. Dikush këtu tha se kundërfirmëtari të ishte në sallë. Po thirreni Ilir Metën. Kundërfirmëtari është Ilir Meta, Thirreni. Do ju lutesha”, tha Balla.