Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Orë kritike për deputetin Paulin Stërkaj, pësoi ishemi cerebrale

Postuar: 19/06/2018 - 20:07

Paulin Stërkaj, njeriu që u shpall 12 herë kampion në mundje, ka nisur një betejë të vështirë me një goditje të papritur cerebrale që ka pësuar.

Burime pranë Partisë Socialiste e konfirmojnë një gjë të tillë dhe sqarojnë se deputeti i Shkodrës po kalon orët më kritike.

Të njëjtat burime tregohen se atij i është ofruar ndihma e menjëhershme mjekësore, por nuk specifikohet nëse po kurohet brenda apo jashtë vendit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/02/2019 - 22:22

Ditën e sotme kryetari i opozitës, Lulzim Basha në një komunikatë për mediet propozoi djegien e mandateve, me argumentin se protesta e ditës së djeshme provoi se shqiptarët janë të inatosur me këtë mazhorancë dhe qe

Postuar: 17/02/2019 - 21:38

Deklarata e ambasadorit të Austrisë në Shqipëri, Johann Sattler ka patur reagime nga politika s

Postuar: 17/02/2019 - 21:12

Çuditë nuk kanë fund nga Lëvizja Socialiste për Integrim.

Postuar: 17/02/2019 - 20:59

Një foto ku shfaqej e rrethuar Kryeministria nga protestues ka qarkulluar ditën e djeshme.

Postuar: 17/02/2019 - 20:30

Ish aleati i Bashës Kreshnik Spahiu ka komentuar protestën e organizuar nga opozita.

Postuar: 17/02/2019 - 19:45

Pas deklaratës së ambasadorit të Austrisë në Shqipëri, Johann Sattler, ka ardhur dhe reagimi i