BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Politike

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep mesazhin e fortë

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep

Respektimi i masave anti-COVID në takimet elektorale ka qenë kryefjalë e kryeministrit Edi Rama dhe këtë nuk ka nguruar që ta evidentojë në fjalime e tij, por nuk i ka kursyer as krahasimet me kundërshtarin politik, Lulzim Basha.

Rama ka pasur herë pas herë kritika për takimet e Bashës, duke thënë se janë kthyer në qendra infektimi dhe sot ka publikuar një foto nga 2 takimet e zhvilluara të PD-PS, në Tiranë dhe Ndroq.

 “Pa koment”, shkruan Rama.

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep