BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Politike

Pak orë pas përplasjes së fortë për shtyrjen e zgjedhjeve, ndodh ajo që nuk pritej me Edi Ramën dhe Ilir Metën, futet në 'skenë' Bill Klinton

Pak orë pas përplasjes së fortë për shtyrjen e

Presidenti Ilir Meta dhe Edi Rama mund të jenë duke kryqëzuar "shpatat" në Tiranë, por sot do jenë së bashku në Prishtinë.

Presidenti dhe kryeministri janë nisur veç e veç sot në mëngjes drejt Kosovës, ku do të marrin pjesë në veprimtaritë publike për nder të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës, ku do të jetë i pranishëm edhe ish-presidenti amerikan Bill Klinton.

Aty ku dështoi 30 qershori, ja “arriti” Klinton. Do të jetë interesante të shihet se cila do të jetë sjellja e tyre pak orë pas përplasjes së fortë për shtyrjen e zgjedhjeve lokale.