BREAKING NEWS

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj
x
BREAKING NEWS

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e naftës dhe benzinës

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek Avdylajt?”/ Zhdukja e Ervis Martinajt, RENEA zbarkon në këtë qytet

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek
x
BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x

Politike

Paloka sulmon Spartak Ngjelën: Sharlatan!

Paloka sulmon Spartak Ngjelën: Sharlatan!

Deputeti demokrat  Edi Paloka, i ka konsiderua si sharlatanë kritikët dhe analistët të cilët kanë thënë që protesta e 7 korrikut bëhet kundër luftës në Ukrainë.

Paloka sulmoi avokatin Spartak Ngjela pasi ky i fundit është shprehur se protesta është anti-amerikane.

Deklaratën e Ngjelës, Paloka e ka cilësuar si idiotizëm.

Edi Paloka: Berisha është kryetar i PD-së dhe ka filluar misionin e tij që është misioni i PD-së për rrëzimin e kësaj qeverie. Këtë ka marrë përsipër dhe këtë do të çojë në fund Berisha. Pjesa e interesit të Berishës u luajt sa u luajt, nuk ka më asnjë vlerë sot.

Për të mos u marrë pastaj me sharlatanët, ata që përmende ti analistë. Dikush thoshte që protesta e 7 Korrikut bëhet në një moment kur NATO është afër luftës dhe se kjo protestë është kundër luftës në Ukrainë. Ky është një idiotizëm. Pastaj sharlatanë si Ngjela që thonë se bëhet protesta më datë 7 se është protestë anti-amerikane. E kupton se deri kur arrin gomarëlliku i këtyre njerëzve. Por për fat të keq në të njëjtën linjë janë edhe këta të tjerët, që thonë betejën e bëjnë në Parlament, por në fakt nuk po bëjnë asgjë. Berisha është në misionin e tij, nuk ka më se çfarë t’i kërkojë askujt. Berisha ka marrë misionin që ta kthejë Shqipërinë atje ku duhet.