Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pamjet e ‘nxehta’ me ambasadorin/ Fevziu replikon me deputetin socialist në emision: Ju të PS-së s’i keni shumë qejf këto videot (Debati)

Postuar: 18/11/2019 - 22:55

I ftuar në emisionin “Opinion”, deputeti socialist AlketHyseni u ankua që u la i fundit që të japë komentin e tij në lidhje me videon e ‘nxehtë’ që u paralajmërua pasditen e sotme se do të publikohej.

“Shyqyr më erdhi radha e nuk na ke qejf ne të maxhorancës,”- tha Hyseni.

“Ku e di ti dashurinë time për maxhorancën? Unë ta them dhe publike, por ku e di ti? Unë të lashë në fund, sepse e di që ju të PS-së s’i keni shumë qejf këto videot,”- ia ktheu Fevziu.

 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 06/12/2019 - 14:07

Deklarata që ajo bëri pak ditë pasi Shqipëria ishte goditur nga tërmeti i fortë i 26 nëntorit dhe numri i jetëve të humbura arriti në 51, i kushtoi postin kryebashkiakes së Durrësit, Valbona Sako, tashmë e dorëhequr.

Postuar: 06/12/2019 - 13:57

Ditën e sotme Shqipëria ka marrë kryesimin e Presidencën e OSBE-së dhe këtë kryeministri Edi Rama

Postuar: 06/12/2019 - 13:48

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaron se Shqipëria mbetet e

Postuar: 06/12/2019 - 13:19

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka kërkuar nga prokuroria që të hetojë të gjith

Postuar: 06/12/2019 - 13:12

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka mbërritu në spitalin e Traum

Postuar: 06/12/2019 - 13:04

Ish-deputeti i PD, Genc Pollo ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur me kryesim