BREAKING NEWS

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës së bujshme të Bashës, reagon Rama

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës
x

Politike

Pamjet nga takimi i Bashës tmerruan Manastirliun dhe Ramën / Bujar Nishani paralajmëron zhvillime të reja: Do mblidhen në çdo cep

Pamjet nga takimi i Bashës tmerruan Manastirliun dhe Ramën / Bujar

Ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani, ka komentuar takimin e sotëm të kreut demokrat me banorët e zonës së Kënetës në Durrës.

Nishani shprehet i habitur me konstatimet e kryeministrit Edi Rama, sa i takon rrezikut që kanoset nga takimet e Bashës me qyetarët për shkak të pandemisë.

Nishani theksoi se populli po zien nga zemërimi dhe tani ka nisur të mblidhet në çdo cep e nuk mund të ndalet.

Reagimi i ish Presidentit:

Takimi i Kryetarit të Opozitës me popullin që po zien e shpërthen nga zemërimi e urrejtja ndaj mafias që e vjedh, zhvat, varfëron dhe e poshtëron çdo ditë, e paska tmerruar Gangsterrin.

Tani që pandemia është shuar anekënd Evropës, populli qënka në rrezik !!!

Kur pandemia ishte në kulmin e përhapjes dhe vrasjeve , Gangsterri i mblodhi njerëzit e pambrojtur në sallën më masive publike të vendit, Pallatin e Kongreseve !!!!

Keqbërësit duhet të kenë frikë !

Populli ka nisur të mblidhet në çdo cep të Shqipërisë dhe nuk mund të ndalet më !

Kombi nuk e pranon tradhëtinë !

Shqiptarët do të jenë të pamëshirshëm ndaj të ligut !