BREAKING NEWS

Vrasje, trafik droge e grup kriminal, OFL zbarkon në Tiranë dhe Durrës, u dërgohet ‘ultimatumi’ i prerë 5 të ‘rrezikshmëve’ (EMRAT)

Vrasje, trafik droge e grup kriminal, OFL zbarkon në Tiranë dhe
x

Politike

Pamjet që po bëjnë xhiron në rrjet/ Erion Braçe ‘përgjon’ me takt telefonin e ministres së Drejtësisë

Pamjet që po bëjnë xhiron në rrjet/ Erion Braçe

Seanca e sotme plenare u shoqërua me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare.

Ndërkohë, përpos tensionit, ata u shfaqën edhe të buzëqeshur.  Në një prej tyre shihet zv/kryeministri Erion Braçe që shikon me “takt” telefonin e ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj.

Më poshtë po përcjellim disa nga momentet që nuk u panë në televizor

 

Më të lexuarat