Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi/ I ankohet se i kanë marrë gruan, kryeministri Rama i jep përgjigjen epike

Postuar: 02/12/2019 - 20:42

Kryeministri Rama ishte këtë mbrëmje në Durrës për të parë nga afër situatën dhe punën e grupeve për inspektimin e banesave të dëmtuara.

Një qytetar dëgjohej teksa e thërriste kreun e Qeverisë, teksa ky i fundit e ftoi që të afrohej.

Qytetari u ankua te Kryeministri se i kishin marrë gruan pa e pyetur dhe e kishin çuar në Golem.

Kjo e gjeti të papërgatitur Ramën i cili i tha se “gruaja paska më shumë mend se ty, sepse paska shkuar në hotel”.

Kjo bisedë shkaktoi të qeshura edhe te qytetarët e tjerë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Average Albanian (@average.albanian) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 05/12/2019 - 15:44

Kryeministri Edi Rama i bëri thirrje opozitës parlamentare të mbajë me nder karrigen në Parlament dhe të mos bëhet si opozita jashtë, që sipas tij, thotë vetëm “vjedhje, vjedhje”.

Postuar: 05/12/2019 - 15:36

Kryetari i PD Lulzim Basha ka vizituar banorët e prekur nga tërmeti në Lezhë.

Postuar: 05/12/2019 - 15:35

Nga foltorja e Kuvendit Rama shpalosi para deputetëve edhe njëherë planin si do të bëhen lagjet e

Postuar: 05/12/2019 - 15:24

Në fjalën e tij në foltoren e Kuvendit, Edi Rama u ndal edhe tek rastet e  vjedhjes së ndihm

Postuar: 05/12/2019 - 15:13

Kryeministri Edi Rama në foltoren e Kuvendit, ku po diskutohet pr/buxheti i vitit 2020 tha se rrë

Postuar: 05/12/2019 - 14:37

Kryeministri Edi Rama së bashku me komisionerin e BE Janez Lenarčič, ishin sot në Vorë ku inspekt