BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Politike

Pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi/ Videoja që nxjerr 'zbuluar' Lulzim Bashën

Pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi/ Videoja që nxjerr

Në kushtet ekstreme të PD që kërkonte largimin e Edi Ramës nga qeveria ose nuk ka zgjedhje, ajo që u arrit mbrëmë, të paktën publikisht nuk përmbush asnjë nga “kushtet e panegocueshme” të shpallura nga Basha që kur ky i fundit vendosi të mos përballë asnjë betejë elektorale me Edi Ramës, pas humbjes së madhe në votimet për bashkitë.

Lidhur me këtë fakt, një deklaratë e Lulzim Bashës me zë dhe figurë gjatë vizitës së fundit në SHBA po qarkullon në rrjetet sociale.

“Zgjedhje me Edi Ramën kryeministër nuk ka.

Ka rëndësi kjo që po e them, se e them nga Uashingtoni”, deklaronte Basha.

Më të lexuarat