BREAKING NEWS

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat e fundit, kush është ish-deputeti dhe emri i njohur demokrat që u riktheu pasi mbrëmë u la jashtë listave

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat
x

Politike

Pandemia e koronavirusit/ Rama jep lajmin e mirë: Shumë shpejt...

Pandemia e koronavirusit/ Rama jep lajmin e mirë: Shumë shpejt...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga qendra e Vaksinimit në Arenën Kombëtare dhe shprehet se shumë shpejt të gjitha bluzat e bardha do të jenë të vaksinuara.

Postimi i Ramës

Qendra e Vaksinimit në Arenën Kombëtare - Ministrja Ogerta Manastirliu me ekipin e Urgjencës Kombëtare dhe mjekët e familjes në Tiranë, të cilët po vaksinohen me dozën e parë të vaksinës antiCOVID, ndërsa vijon vaksinimi me dozën e dytë i mjekëve të QSUT dhe disa spitaleve bashkiake.

Shumë shpejt të gjitha bluzat e bardha do të jenë të vaksinuara

#ShqipëriaBuzëqesh????????????

Më të lexuarat