BREAKING NEWS

Krimi në familje, policia zbardh detaje të reja: Ja si ndodhi ngjarja

Krimi në familje, policia zbardh detaje të reja: Ja si ndodhi ngjarja
x
BREAKING NEWS

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të ditës në seancën e 7 korrikut

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të
x
BREAKING NEWS

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...
x
BREAKING NEWS

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron “tërmet” për Edi Ramën: Janë fakte skandaloze

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain
x
BREAKING NEWS

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me paralajmërimin e frikshëm: Mund të ketë përplasje. Ka informacion se.../ Noka: Si kurrë më parë

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me
x
BREAKING NEWS

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin Monika Kryemadhin, sulmon Inceneratorët me faktet publike të Jorida Tabakut

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin
x

Politike

Pas 8 orësh punime, mbyllet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike

Pas 8 orësh punime, mbyllet Kuvendi Kombëtar i Partisë

Ka përfunduar Kuvendi i Partisë Demokratike që nisi në orën 10:00 të ditës së sotme.

Pas më shumë se 8 orësh, ka përfunduar Kuvendi i partisë Demokratike që nisi në orën 10:00 të ditës së sotme. Në Kuvend u votua për anëtarët që pritet të jenë pjesë e Këshillit Kombëtar të PD.

Vendimi më i rëndësishëm mund të konsiderohet caktimi i datës së zgjedhjeve për kryetarin e ri të PD-së, që do të jetë data 22 maj.

Një ndër vendimet e marra ishte edhe shkarkimi zyrtar i Enkelejd Alibeajt nga pozicioni i kryetarit të grupit parlamentar të partisë Demokratike.

Më të lexuarat