BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Politike

Pas Agron Gjekmarkajt, Basha zgjedh koordinator kombëtar për komunkimin në PD analistin e njohur

Pas Agron Gjekmarkajt, Basha zgjedh koordinator kombëtar për

Analisti Fitim Zekthi do të jetë koordinator kombëtar për komunikimin social dhe politik të Partisë Demokratike në Zgjedhjet e 25 Prillit.

Në vitin 2017, Zekthi kandidojë në siglën e Partisë Demokratike i gjashti në qarkun e Elbasanit.

Lista e kandidatëve të Partisë Demokratike në qarkun e Elbasanit kryesohet nga sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi, i ndjekur nga shkrimtarja Flutura Açka.

Më të lexuarat