BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Politike

Pas disa muajsh të ndarë nga politika, Jorida Tabaku dhe Belind Këlliçi fotografohen të buzëqeshur dhe “të lumtur” pranë njëri-tjetrit. Çfarë i beri bashkë?

Pas disa muajsh të ndarë nga politika, Jorida Tabaku dhe Belind

Edhe pse me qëndrime të kundërta politike në lidhje me situatën në selinë blu, depuetët e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Belind Këlliçi janë bërë bashkë këtë të shtunë.

Ata janë filmuar në një bisedë miqësore përgjatë festimeve të mbajtura në kuadër të “Sofrës Tironse”.

Ka qenë Jorida Tabaku ajo e cila ka postuar në instagram disa foto nga eventi, ku në njërën prej tyre shihet teksa buzëqesh në krah të kolegut Këlliçi.

“Sofra Tironse! Sofra e zemrës!”, shkruan Tabaku në mbishkrimin e fotove.

Më të lexuarat