BREAKING NEWS

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe 2 mijë të vdekur brenda ditës

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe
x

Politike

Pas kërcënimeve dhe paralajmërimit për shpërndarjen e Kuvendit, Meta bën lëvizjen e papritur

Pas kërcënimeve dhe paralajmërimit për shpërndarjen e

Ndërkohë që prej ditësh kërcënon me manifestin që do të mbajë në 2 mars dhe me mundësinë e shpërndarjes së Parlamentit, Presidenti Meta ka bërë sot lëvizjen e radhës.

Meta ka thirrur sot në Presidencë në një takim ambasadorët e Spanjës, Holandës dhe Suedisë, në kuadër të informimit për tubimin e thirrur nga vetë ai në datën 2 Mars në bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Mësohet se takimi ka zgjatur rreth 90 minuta, ndërkohë që bëhet e ditur se në ditët në vijim do të takohet me diplomat të tjerë.