BREAKING NEWS

Gazetari plas akuzën “bombë” për Spartak Ngjelën ‘live’ në studio, Klodiana Lala i kthehet ashpër avokatit: Tërhiq fyerjen, do hetohesh për dosjen e bujshme

x

Politike

Pas konferencës së jashtëzakonshme, Meta heq kollaren e përvesh mëngët dhe ja kë takon (FOTO)

Kreu i shtetit, Ilir Meta pas konferencës së lajmëruar në orën 8 të mëngjesit, pasi ka dhënë mesazhet e tij për vendimin e Kolegjit Zgjedhor dhe përplasjen me maxhorancën e majtë, ka hequr kollaren dhe xhaketën dhe ka konsumuar kafen e mëngjesit me gazetarët.

Siç shihet nga fotot e realizuara nga LSA, Meta gjatë takimit informal me gazetarët shfaqet i qeshur, madje duke bërë batuta me përfaqësuesit e medias, të cilët e kanë nisur ditën e punës që herët në mëngjes.

Në këtë takim Presidenti po ashtu ka përveshur mëngët, me gjasa duke i shpjeguar gazetarëve qëndrimet e tij, por kësaj radhe në rrugë miqësore.