BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Politike

“Pas një muaj dështon...”, Arjan Çani tregon çfarë pritet të ndodhë me PD-në dhe zbulon skenarin që ka përgatitur Lulzim Basha

“Pas një muaj dështon...”, Arjan Çani tregon

Gazetari Arjan Çani i ftuar në emisionin ‘Të paekspozuarit’ u shpreh se Basha do të dështojë në mbledhjen e provave për të vërtetur të ashtuquajturën masakër zgjedhore.

Jo vetëm kaq, por Çani paralajmëron se Basha do t’i pranojë zgjedhjet dhe do të futet në Kuvend.

“Pas një muaji dështon me mbledhjen e provave të mjaftueshme që zgjedhjet kanë qenë masakër dhe jam i bindur që Basha do të thotë, që ne këto zgjedhje do t’i njohim dhe do të hyjmë në Parlament.

Ai nuk njeh zgjedhjet sot, por Parlamenti mblidhet në Shtator. Pra ai ka kohë të ndryshojë mendim”, u shpreh Çani.