BREAKING NEWS

Tjetër humbje e rëndë në vend, Covid-19 i merr jetën parakohe muzikantit të njohur shqiptar, prej një muaj luftë me sëmundjen në Turqi, miku i tij jep lajmin e hidhur

Tjetër humbje e rëndë në vend, Covid-19 i merr jetën
x

Politike

Pas “organizmit seksual”, Vasili lëshon gafën e radhës: Sot është koha për një...

Pas “organizmit seksual”, Vasili lëshon gafën e

Numri dy i LSI, Petrit Vasili duke tentuar të sulmojë kryeministrin Edi Rama, u ka bërë thirrje qytetarëve që të tregojnë “papërgjegjshmëri të lartë” në këtë kohë të pandemisë.

"Të nderuar qytetarë, sot është koha për një papërgjegjshmëri të lartë profesionale dhe qytetarë. Përballë kemi një kryeministër që është armiku numër 1 i shëndetit publik të shqiptarëve. Ejani së bashku ta zbërthejmë rresht pas rreshti se çfarë ka bërë ky armik i shëndetit publik lidhur me pandeminë", ka thënë mes rreshtash Vasili, ndonëse postimi i tij ka një orë që është publikuar dhe ende nuk është edituar.

Kjo gafë e tij vjen pas gafës së parë të bëra në dalje të një mbledhje në Këshillin Politik, ku ai ka thënë “organizëm seksual” në vend të “organizëm konsensual”, me të cilën u bë meme në rrjetet sociale.

Pas “organizmit seksual”, Vasili lëshon gafën e

Më të lexuarat