BREAKING NEWS

Ministrja Manastirliu i jep paralajmërimin e rëndë farmacive që abuzojnë me çmimet

Ministrja Manastirliu i jep paralajmërimin e rëndë farmacive
x

Politike

Pas përplasjes dhe debateve të forta mbrëmjen e djeshme me gazetarët, Rama ka një mesazh sot për Shën Valentin