Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas takimit me zëvendës ambasadoren e SHBA, një tjetër zyrtar i lartë i shkon në zyrë Bashës

Postuar: 25/06/2019 - 12:12

Pas takimit me zëvendës ambasadoren e SHBA, Basha theksoi në një deklaratë për mediat se pa opozitën nuk ka zgjedhje.

Kreu i opozitës tha se zgjedhjet e 30 qershorit nuk do lejohen, nuk do pranohen dhe nuk do njihen.

Ndërkohë tani në orën 12:00, ka filluar takimi i liderit demokrat me ambasadorin e Be, Luigi Soreca.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2019 - 12:32

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani duket se është i revoltuar me diskutimet e ditëve të fundit ku në qendër të vëmendjes mediatike kanë qenë Meta, Rama, Basha, Dvorani, Gjykata Kushtetuese etj.

Postuar: 19/11/2019 - 12:13

Padia penale në ngarkim të kreut të Këshillit të Emerimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani do të dorë

Postuar: 19/11/2019 - 12:05

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një deklaratë për mediat tregoi se çfarë kishte disku

Postuar: 19/11/2019 - 12:03

Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin

Postuar: 19/11/2019 - 11:58

Zbardhen detaje të reja nga takimi rreth 90 minuta i Presidentit Ilir Meta me përfaqësuesit e par

Postuar: 19/11/2019 - 11:55

Pas përfundimit të takimit që zhvilloi ditën e sotme me kreun e shtetit, Ilir Meta, ka dalë në nj

Postuar: 19/11/2019 - 11:54

Pas zhvillimit të tryezës së dytë për Reformën Zgjedhore, ish-kryetari i KQZ, Kristaq Kume, në nj