Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas urdhrit të Bashës, Xhelal Mziu bën postimin e pazakontë

Postuar: 25/03/2019 - 18:39

Kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu me anë të një postimi jo të zakontë në Facebook ka bërë të ditur se ka nisur përgatitjet për zgjedhje.

Te faqja zyrtare e bashkisë ai ka publikuar një foto mbi rrul gjatë inaugurimit të një rruge të sapo shtruar.

Pak ditë më parë kryedemokrati Basha konfirmoi kandidimin e kryebashkiakut të Kamzës, Xhelal Mziu për një tjetër mandat, duke theksuar se ai i kishte mbajtur premtimet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2019 - 12:04

Kryeprokurorja ka deklaruar se nuk mund të merrte pjesë në Kuvend për shkak të disa problemeve shëndetësore.

Postuar: 17/06/2019 - 11:58

 “Bashkimi Evropian nuk duhet të përsërisë gabimin e perandorisë Habsburge duke injoru

Postuar: 17/06/2019 - 11:52

Pas publikimit të lajmit për kërcënimin e kryetarit të PD-së Lulzim Basha, Ilir Meta ka thirrur n

Postuar: 17/06/2019 - 11:38

Ish-deputeti i PD Luçiano Boçi ka publikuar tezën e provimit të maturës të lëndës së matematikes,

Postuar: 17/06/2019 - 11:17

Federica Mogherini është shprehur se shtetet anëtare të BE duhet të marrin vendimin e rëndësishëm

Postuar: 17/06/2019 - 11:15

Janusz Bugajski, ekspert për Ballkanin në Qendrën për Analiza të Politikës Evropiane (CEPA) me se

Postuar: 17/06/2019 - 11:01

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka takuar pak ditë më parë një prej shoqëruesve të kryedemokr